Laptop szczególnie polecany do pracy w domu. Jest to profesjonalny laptop z bardzo dobra kartą graficzną, która nadaje się do obróbki zdjęć, a także do gier. Posiada matowa matrycę, co ułatwia pracę. Jest bardzo wydajny i szybki, polecany dla każdego. Kobiety z pewnością zachwycą się jego stroną estetyczną , która jest prosta, ale bardzo elegancka.

 

 

Profesjonalny laptop, który jest bardzo lekki więc idealnie nadaje się dla biznesmenów, czy osób, które bardzo dużo podróżują. Bateria trzyma przez długi czas, więc można na nim długo pracować. Posiada matową matrycę, co ułatwia pracę w autobusie, czy pociągu, kiedy to promienie słoneczne mogą uniemożliwiać pracę.

 

 

Cienki laptop przeznaczony zarówno do pracy w domu, jak również do pracy w podróży. Jest bardzo lekki i poręczny, przez co zmieści się w każdej torebce. Szczególnie uwielbiany i chętnie kupowany przez Panie. Bateria wytrzymuje przez 12 h. Ma bardzo dobry procesor, przez co praca na tym sprzęcie staje się szybka i prosta.

 

 

Jest to laptop idealny dla studenta - jest lekki, poręczny, bateria trzyma przez długi czas, przez co na wykładach nie trzeba wciąż szukać gniazdka. Posiada dobry procesor, jak również kartę graficzną. Można także słuchać na nim muzyki, czy oglądać filmy dzięki wbudowanym głośnikom. Laptop posiada także wbudowaną kamerę, dzięki czemu można np. porozmawiać ze znajomymi.