Tablet Samsung - opinia Andrzeja: "Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Bardzo przydaje mi się w codziennym użytkowaniu. W drodze do pracy oglądam filmy albo czytam książki. Dzięki temu nie marnuję czasu, tylko wykorzystuję go pożytecznie. Bardzo dobrze chodzi - szybko, wydajnie. Jedynie bateria mogłaby dłużej trzymać ;)"

 

 

Smartphone Samsung - opinia Krzyśka "Niedawno kupiłem smartphone firmy Samsung i jestem bardzo z niego zadowolony! Szczególnie często korzystam z wbudowanego GPS'a, ponieważ jestem zawodowym kierowcą. Bardzo ułatwia życie mi ta funkcja telefonu. System działa szybko i sprawienie, co jest dla mnie bardzo ważne. Zakup telefonu był strzałem w dziesiątkę!"

 

 

Iphone 6 - opinia Adama: "Dwa miesiące temu kupiłem Iphone'a 6 i choć na początku było mi ciężko przyzwyczaić się do jego obsługi, teraz nie zamieniłbym go na żaden inny model. Ma bardzo dobrą rozdzielczość ekranu, mogę więc oglądać na nim filmy bez żadnego problemu. Również zdjęcia wychodzą bardzo ładnie, z czego chyba jestem najbardziej zadowolony. Telefon ma wiele przydatnych opcji, których używam w życiu codziennym. Jak najbardziej mogę polecić ten produkt."

 

 

Laptop Lenovo - opinia Asi: "Pół roku temu zakupiłam swój laptop firmy Lenovo. Jestem z niego bardzo zadowolona. Działa bardzo szybko i można na nim szybko pracować - nie wiesza się, mogę działać na kilku program równocześnie. Bateria wytrzymuje przez długi czas, wiec gdy zabieram go w podróż, nie martwię się, ze zaraz padnie. Karta graficzna jest bardzo dobra, mogę bez problemu oglądać filmy, czy kontaktować się ze znajomymi za pomocą Skype. Ma matwoą matrycę, co znacznie ułatwia pracę. Polecam!"