SUHD SAMSUNG UE55JS9000L – to telewizor z serii SUHD, która wyróżnia się wysoką jakością obrazu, głębokimi barwami, widocznymi kontrastami, co ma ogromny wpływ na komfort i radość oglądania. To perełka wśród telewizorów dla tych, którzy preferują boczne zakrzywienia – ten sprzęt takie posiada, dlatego idealnie sprawdzi się w większym salonie. Ponadto ma bardzo elegancką, srebrną obudowę, dlatego wizualnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, szczególnie tym nowoczesnym. Wielkość ekranu to 55 cali. Można go bez problemu zamontować do ściany.

 

SONY KD-65X8505C – ta seria to gigant, jeśli chodzi o dostarczenie odpowiedniej rozrywki swojemu właścicielowi. Sprzęt ten oferuje nam filmy, gry oraz mnóstwo aplikacji dzięki systemowi Android. Obraz dzięki procesorowi 4K robi zaś ogromne wrażenie, jeśli chodzi o głębię i jakość obrazu. Wizualnie jest to telewizor smukły, cienki, elegancki. To sprzęt dla tych, którzy chcą mieć w swoim salonie dosłownie kino, gdyż przekątna ekranu to aż 65 cali.

 

PHILIPS 49PUS7170/12 – jakość i estetyka w jednym. Marka ta znana jest z solidnych produktów, które dostosowuje się idealnie do potrzeb konsumentów. Seria ta cieszy się ogromnym uznaniem przede wszystkim dzięki: obrazowi 4K, rozdzielczości UHD, technologii Natural Motion, systemowi Android, dwugłowicowemu tunerowi, możliwości podwójnego nagrywania. Wielkość ekranu to 49 cali, czyli w sam raz do większego salonu.

 

PANASONIC TX-65CZ950E – to 65 calowy telewizor posiadający nową, nieco zmienioną wersję procesora 4K – Studio Master Colour oraz wyświetlacz OLED. Kolory obrazu są głębokie, ale jednocześnie bardzo naturalne, zaś każdy piksel podlega oddzielnemu podświetleniu. Dekoder dźwięku to Dolby Digital Plus. Ekran jest zakrzywiony, podobnie jak przy wspomnianym wcześniej Samsungu. System operacyjny to Firefox OS.

 

LG 65EC970V – co wyróżnia ten model? Między innymi obecna technologia OLED cechująca się głęboką prawdziwą czernią i głębią obrazu, idealnie zakrzywiony ekran, funkcje smart, systemy dźwiękowe Harman, obraz w rozdzielczości 4K. To nowoczesny, idealnie wykończony w każdy detalu 65-calowy telewizor, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego filmowego maniaka.